EWA BRZOZOWSKA

SURFACE PATTERN DESIGNER

Jestem pasjonatką i projektantką pięknych wzorów dziecięcych. Moi klienci to przede wszystkim sklepy z tkaninami, biznesy handmade i producenci artykułów dziecięcych.

Jestem umysłem ścisłym o artystycznej duszy. Z wykształcenia – inżynier informatyk, ale sercem zawsze bliżej było mi do kreatywnej twórczości.

 

Własną firmę prowadzę od 2011 roku – najpierw jako grafik komputerowy, autor niezliczonych ilości identyfikacji wizualnych i materiałów reklamowych, teraz jako projektant wzorów i ilustrator. Swoją przygodę z projektowaniem wzorów zaczęłam w 2015 roku. Zupełnie przypadkiem stworzyłam swój pierwszy wzór – Pandy, a on okazał się bestsellerem. Dwa udane wzory później postanowiłam wskoczyć na główkę w ten wzorowy świat. Teraz jestem w silnej czołówce światowych projektantów w tej branży.

Uwielbiam rysować urocze zwierzątka, postacie, które wywołują uśmiech. Każdy z moich wzorów opowiada swoją własną historię. Jako mama dwóch synów czerpię inspirację z codziennego życia. Chaos pomysłów nie z tego świata zamykam w czystości wektorowych linii oraz ekspresyjnych „akwarelowych” projektach. Pracuję cyfrowo – na iPadzie, co daje mi niezwykłe możliwości i pobudza moją kreatywność.

 

Staram się być najlepsza w tym co robię. Cały czas rozwijam swoje umiejętności, próbuję nowych technik i pracuję nad moim unikalnym stylem. To, czego pragnę najbardziej, to spełniać się w tej niezwykłej branży i dzielić się ze światem moją pasją.

OFERTA

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Moja codzienna praca to spełnianie wzorowych marzeń.

 

Tworzę wzory dziecięce, ale nie dziecinne. Moja specjalność to czyste, wektorowe linie, niebanalne kolory i urocze postacie. Codziennie śledzę światowe trendy i wymyślam kolejne kreatywne pomysły.

 

Każdy z moich wzorów jest unikatowy – od początku do końca, od szkicu po finalne pliki. Udzielam licencji na moje projekty oraz tworzę wzory na zamówienie.

REFERENCJE

MEDIA

Spoonflower Magazine
Issue 5 – Summer 2018

 

Spoonflower Magazine
Issue 4 – Spring 2018

 

Spoonflower Magazine
Issue 3 – Winter 2018

 

Spoonflower Magazine
Issue 2 – Fall 2017

 

Spoonflower Magazine
Issue 1 – Spring 2017

PL
EN PL