O MNIE

Ewa Brzozowska - o mnie

EWA BRZOZOWSKA

SURFACE PATTERN DESIGNER

Surface Pattern Designer i Ilustrator. Freelancer. Inżynier Informatyki i magister Systemów Informatycznych w Zarządzaniu. Blogerka. Radomianka. Żona. Mama. Kobieta szczęśliwa.

Przez 10 lat spełniałam się jako grafik komputerowy – freelancer. Jako kobieta kreatywna lubię zmiany, więc po dekadzie projektowania identyfikacji wizualnych, stron internetowych i materiałów reklamowych postanowiłam spróbować czegoś nowego – projektowania wzorów. Kilka kroków i odważnych decyzji później mogę dumnie nazywać się już Surface Pattern Designerem.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą uzależnioną od kawy i kreatywnego życia. Prowadzę również bloga Freelance Mama, na którym dzielę się swoimi spostrzeżeniami z łączenia moich dwóch światów – freelancingu i macierzyństwa. To właśnie rodzina jest moją największą siłą, inspiracją i motywacją.

OFERTA

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ?

SURFACE PATTERN DESIGN

Specjalizuję się w grafice wektorowej i najlepiej czuję się w projektach dla branży dziecięcej. Odkąd zostałam mamą, po moim domu biega żywa inspiracja, więc bez problemu zanurzam się w świecie uroczych postaci, zwierząt i piratów. Uwielbiam żywe kolory, kontrasty, niebanalne rozwiązania, a każdy z moich wzorów opowiada swoją własną historię. Zapraszam zatem do wspólnej przygody!

Przejdź do portfolio
ILUSTRACJE

Oprócz projektów wzorów tworzę również ilustracje. Projektuję okładki i ilustruję książki oraz audiobooki dla dzieci. Moje ilustracje sprawdzają się także jako kartki okolicznościowe, panele tekstylne, plakaty i element różnego rodzaju materiałów papierniczych i dekoracyjnych.

Przejdź do portfolio

ZADOWOLENI KLIENCI

BebeCasa
Pepi Leti