O MNIE

Ewa Brzozowska

EWA BRZOZOWSKA

SURFACE PATTERN DESIGNER

Surface Pattern Designer i Ilustrator. Freelancer. Inżynier Informatyki i magister Systemów Informatycznych w Zarządzaniu. Blogerka. Pisarka. Radomianka. Żona. Mama. Kobieta szczęśliwa.

Przez 10 lat spełniałam się jako grafik komputerowy – freelancer. Jako kobieta kreatywna lubię zmiany, więc po dekadzie projektowania identyfikacji wizualnych, stron internetowych i materiałów reklamowych postanowiłam spróbować czegoś nowego – projektowania wzorów. Kilka kroków i odważnych decyzji później mogę dumnie nazywać się już Surface Pattern Designerem.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą uzależnioną od kawy i kreatywnego życia. Prowadzę bloga Freelance Mama, na którym dzielę się swoimi spostrzeżeniami z łączenia moich dwóch światów – freelancingu i macierzyństwa. Jestem autorką książki Kierunek: freelance. Sukces na własnych zasadach.

OFERTA

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Moja codzienna praca to spełnianie wzorowych marzeń.

Tworzę projekty, które wywołują uśmiech i opowiadają swoją własną historię.

 

Specjalizuję się w grafice wektorowej, a moim znakiem rozpoznawczym są czyste linie i kolory oraz urocze ilustrowane postaci.
Moje wzory są dziecięce, ale nie dziecinne. Codziennie śledzę panujące trendy i wymyślam nowe pomysły.
Poza tym jestem mamą, po moim domu biega żywa inspiracja, więc bez problemu zanurzam się w świecie uroczych postaci, zwierząt i piratów.

 

Każdy wzór jest autorski – od początku do końca, od szkicu po finalne pliki. Projektuję wzory na zamówienie i udzielam licencji na gotowe projekty.

REFERENCJE

MEDIA

Spoonflower Magazine
Issue 5 – Summer 2018

 

Spoonflower Magazine
Issue 4 – Spring 2018

 

Spoonflower Magazine
Issue 3 – Winter 2018

 

Spoonflower Magazine
Issue 2 – Fall 2017

 

Spoonflower Magazine
Issue 1 – Spring 2017

PL
EN PL